Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
19.504,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
1 19504.79 Lenovo V15 G4 Iah Core I5 12500H 12GB 1 Tbssd 15.6'' Fhd Windows 11 Pro 83FS001HTRAR52Satıcı: ARDEN TEKNOLOJİ
19.843,66 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 19853.66 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 12GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83FS001HTR BT127Satıcı: BT Teknoloji
19.852,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
3 19852.98 LENOVO V15 G4 IAH Core i5 12500H 12GB 1 TBSSD 15.6'' FHD Windows 11 Pro 83FS001HTRAR52Satıcı: ARDEN-TEKNOLOJİ
19.949,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 19949.84 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 12GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83FS001HTR BT127Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.207,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
5 20207.88 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 12GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83FS001HTR BT127Satıcı: Bt Teknoloji
20.379,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 20379.66 Lenovo V15 G4 Iah I5-12500H 12GB 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro 83FS001HTR BT127Satıcı: BT Teknoloji
20.494,06 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 20504.06 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500 12GB 1TB SSD 15.6 FHD W11PRO 83FS001HTR & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
20.769,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
8 20769.19 LENOVO V15 G4 IAH i5-12500 12GB 1TB SSD 15.6 FHD W11PRO 83FS001HTR & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
20.947,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 20947.00