Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Per4mance
17.903,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 17903.21 LENOVO V15 G4 IAH i5-12500 12GB 256GB SSD 15.6 FHD W11PRO 83FS001HTR & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
17.969,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 17969.00 Lenovo V15 G4 IAH 83FS001HTR-BT113 i5-12500H 12 GB 256 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
18.275,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 18275.43 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 12GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83FS001HTR BT113Satıcı: BT Teknoloji
18.633,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 18633.09 LENOVO V15 G4 IAH Core i5 12500H 12GB 256 GB 15.6'' FHD Windows 11 Pro 83FS001HTRAR42Satıcı: ARDEN-TEKNOLOJİ
18.662,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 18662.92 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 12GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83FS001HTR BT113Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.966,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 18966.00 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 12GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83FS001HTR BT113Satıcı: Bt Teknoloji
19.127,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
7 19137.32 Lenovo V15 G4 Iah I5-12500H 12GB 256 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro 83FS001HTR BT113Satıcı: BT Teknoloji
19.234,62 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
8 19244.62