Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
17.783,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
1 17783.07 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 12GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT36Satıcı: BT Teknoloji
18.640,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 18640.67 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 12GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT36Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.973,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 18973.72 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 12GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT36Satıcı: Bt Teknoloji
19.135,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 19135.11 Lenovo V15 G4 Iah I5-12500H 12GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Home 83FS001HTR BT36Satıcı: BT Teknoloji
19.242,45 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 19252.45 Lenovo V15 G4 IAH 83Fs001Htr Bt36 i5 12500H 15.6" 12 GB RAM 512 GB SSD FHD Windows 10 Home LaptopSatıcı: Bt Teknoloji
19.538,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 19538.06