Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
18.190,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
1 18190.35 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 12GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Pro 83FS001HTR BT92Satıcı: BT Teknoloji
19.044,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 19044.82 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 12GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Pro 83FS001HTR BT92Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.385,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 19385.15 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 12GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Pro 83FS001HTR BT92Satıcı: Bt Teknoloji
19.550,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 19560 Lenovo V15 G4 Iah I5-12500H 12GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Pro 83FS001HTR BT92Satıcı: BT Teknoloji
19.659,70 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 19669.7