Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
17.783,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 17783.07 Lenovo V15 G4 Iah Core I5 12500H 12GB 512 GB 15.6'' Fhd Windows 11 Home 83FS001HTRAR27Satıcı: ARDEN TEKNOLOJİ
18.429,91 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 18439.91 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 12GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home 83FS001HTR BT64Satıcı: BT Teknoloji
18.640,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
3 18640.67 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 12GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home 83FS001HTR BT64Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.973,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 18973.72 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 12GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home 83FS001HTR BT64Satıcı: Bt Teknoloji
19.135,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 19135.11 Lenovo V15 G4 IAH 83FS001HTR-BT64 i5-12500H 12 GB 512 GB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: ETDBilgisayar
19.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 19199.00 Lenovo V15 G4 Iah I5-12500H 12GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home 83FS001HTR BT64Satıcı: BT Teknoloji
19.242,45 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 19252.45 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500 12GB 512GB SSD 15.6 FHD W11HOME 83FS001HTR & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
19.520,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
8 19520.67 LENOVO V15 G4 IAH i5-12500 12GB 512GB SSD 15.6 FHD W11HOME 83FS001HTR & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
20.562,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 20562.00