Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
18.190,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 18190.35 Lenovo V15 G4 Iah Core I5 12500H 12GB 512 GB 15.6'' Fhd Windows 11 Pro 83FS001HTRAR47Satıcı: Bilgisayar Gezegeni
18.813,50 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 18823.5 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 12GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83FS001HTR BT120Satıcı: BT Teknoloji
19.044,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 19044.82 LENOVO V15 G4 IAH Core i5 12500H 12GB 512 GB 15.6'' FHD Windows 11 Pro 83FS001HTRAR47Satıcı: ARDEN-TEKNOLOJİ
19.155,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 19155.11 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 12GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83FS001HTR BT120Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.385,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 19385.15 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 12GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83FS001HTR BT120Satıcı: Bt Teknoloji
19.550,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 19560 Lenovo V15 G4 Iah I5-12500H 12GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro 83FS001HTR BT120Satıcı: BT Teknoloji
19.659,70 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 19669.7 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500 12GB 512GB SSD 15.6 FHD W11PRO 83FS001HTR & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
21.400,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 21400.67 LENOVO V15 G4 IAH i5-12500 12GB 512GB SSD 15.6 FHD W11PRO 83FS001HTR & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
22.562,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 22562.00