Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
19.463,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
1 19463.80 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 16 GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT44Satıcı: BT Teknoloji
19.812,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
2 19812.32 LENOVO V15 G4 IAH i5-12500H 16 GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT44Satıcı: ETD Bilgisayar
20.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 20000.00 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 16 GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT44Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.166,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 20166.48 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 16 GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT44Satıcı: Bt Teknoloji
20.337,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 20347.91