Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
17.005,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 17005.09 LENOVO V15 G4 IAH Core i5 12500H 16 GB 256 GB 15.6'' FHD FREEDOS 83FS001HTRAR3Satıcı: ARDEN-TEKNOLOJİ
17.417,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
2 17417.51 Lenovo V15 G4 Iah Core I5 12500H 16 GB 256 GB 15.6'' Fhd Freedos 83FS001HTRAR3Satıcı: ARDEN TEKNOLOJİ
17.633,01 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 17643.01 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 16 GB 256 GB SSD 15.6" FHD Freedos 83FS001HTR BT2Satıcı: BT TEKNOLOJİ
17.682,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 17682.72 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 16 GB 256 GB SSD 15.6" FHD Freedos 83FS001HTR BT2Satıcı: Bt Teknoloji
17.833,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 17843.23 Lenovo V15 G4 Iah I5-12500H 16 GB 256 GB SSD 15.6" Fhd Freedos 83FS001HTR Bt2Satıcı: BT Teknoloji
17.933,19 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 17943.19 Lenovo V15 G4 Iah Intel® Core™ I5 12500H 16 Gb 256Gb Ssd 15.6" Dos Fhd Dizustu Bilgisayar V1583fs001htr05+Weblegelsıncanta 18.239,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 18239.98 Lenovo V15 G4 IAH Intel® Core™ i5 12500H 16 GB 256GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar V1583FS001HTR05+WeblegelsinçantaSatıcı: Weblegelsin
18.239,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
8 18239.99 LENOVO V15 G4 IAH i5-12500 16GB 256GB SSD 15.6 FHD FDOS 83FS001HTR & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
18.676,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
9 18676.00