Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
19.534,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
1 19534.37 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT45Satıcı: BT Teknoloji
20.378,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 20378.50 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT45Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.742,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 20742.86 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT45Satıcı: Bt Teknoloji
20.919,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 20929.15 Lenovo V15 G4 Iah I5-12500H 24 GB 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Home 83FS001HTR BT45Satıcı: BT Teknoloji
21.036,62 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 21046.62 Lenovo V15 G4 IAH 83Fs001Htr Bt45 i5 12500H 15.6" 24 GB RAM 1 TB SSD FHD Windows 10 Home LaptopSatıcı: Bt Teknoloji
21.352,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 21352.39 Lenovo V15 G4 IAH 83FS001HTR-BT45 i5-12500H 24 GB 1 TB SSD 15.6" W10H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: ETDBilgisayar
21.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 21399.00 LENOVO V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT45Satıcı: ETD Bilgisayar
21.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 21750.00