Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
19.941,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 19941.65 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Pro 83FS001HTR BT101Satıcı: BT Teknoloji
20.782,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
2 20782.64 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Pro 83FS001HTR BT101Satıcı: BT TEKNOLOJİ
21.154,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 21154.29 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Pro 83FS001HTR BT101Satıcı: Bt Teknoloji
21.334,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
4 21344.04 Lenovo V15 G4 Iah I5-12500H 24 GB 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Pro 83FS001HTR BT101Satıcı: BT Teknoloji
21.453,87 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 21463.87