Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
19.340,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 19340.87 Lenovo V15 G4 Iah Core I5 12500H 24 GB 256 GB 15.6'' Fhd Windows 11 Pro 83FS001HTRAR44Satıcı: ARDEN TEKNOLOJİ
19.472,03 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 19482.03 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500 24GB 256GB SSD 15.6 FHD W11PRO 83FS001HTR & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
19.530,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 19530.50 LENOVO V15 G4 IAH Core i5 12500H 24 GB 256 GB 15.6'' FHD Windows 11 Pro 83FS001HTRAR44Satıcı: ARDEN-TEKNOLOJİ
19.576,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 19576.22 LENOVO V15 G4 IAH i5-12500 24GB 256GB SSD 15.6 FHD W11PRO 83FS001HTR & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
19.660,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 19660.00 Lenovo V15 G4 Iah Intel® Core™ I5 12500H 24Gb 256Gb Ssd 15.6" Wındows11pro Fhd Dizustu Bilgisayar V1583fs001htr41+Weblegelsıncanta 19.679,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
6 19679.98 Lenovo V15 G4 IAH Intel® Core™ i5 12500H 24gb 256gb SSD 15.6" Windows11Pro FHD Dizüstü Bilgisayar V1583FS001HTR41+WeblegelsinçantaSatıcı: Weblegelsin
19.679,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
7 19679.99 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83FS001HTR BT115Satıcı: BT Teknoloji
19.690,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
8 19690.33 Lenovo V15 G4 Iah Intel® Core™ I5 12500H 24GB 256GB SSD 15.6" WINDOWS11PRO Fhd Dizüstü Bilgisayar V1583FS001HTR41+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
20.089,98 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
9 20099.98 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83FS001HTR BT115Satıcı: Bt Teknoloji
20.212,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 20222.68