Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
21.922,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
1 21922.52 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT52Satıcı: BT Teknoloji
22.252,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 22252.11 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT52Satıcı: BT TEKNOLOJİ
22.650,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 22650.24 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT52Satıcı: Bt Teknoloji
22.842,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 22852.6 Lenovo V15 G4 Iah I5-12500H 24 GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Home 83FS001HTR BT52Satıcı: BT Teknoloji
22.970,98 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 22980.98