Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
22.332,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
1 22332.30 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Pro 83FS001HTR BT108Satıcı: BT Teknoloji
22.658,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 22658.75 LENOVO V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Pro 83FS001HTR BT108Satıcı: ETD Bilgisayar
22.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 22750.00 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Pro 83FS001HTR BT108Satıcı: BT TEKNOLOJİ
23.064,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 23064.21 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Pro 83FS001HTR BT108Satıcı: Bt Teknoloji
23.260,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 23270.04