Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
22.332,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 22332.30 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83FS001HTR BT136Satıcı: BT TEKNOLOJİ
23.064,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 23064.21 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83FS001HTR BT136Satıcı: Bt Teknoloji
23.260,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 23270.04 Lenovo V15 G4 Iah Core I5 12500H 24 GB 2 Tbssd 15.6'' Fhd Windows 11 Pro 83FS001HTRAR59Satıcı: ARDEN TEKNOLOJİ
23.353,53 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 23363.53 Lenovo V15 G4 Iah I5-12500H 24 GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro 83FS001HTR BT136Satıcı: BT Teknoloji
23.390,81 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 23400.81 LENOVO V15 G4 IAH Core i5 12500H 24 GB 2 TBSSD 15.6'' FHD Windows 11 Pro 83FS001HTRAR59Satıcı: ARDEN-TEKNOLOJİ
23.478,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
6 23478.49 Lenovo V15 G4 Iah Intel® Core™ I5 12500H 24Gb 2Tb Ssd 15.6" Wındows11pro Fhd Dizustu Bilgisayar V1583fs001htr44+Weblegelsıncanta 23.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
7 23999.98 Lenovo V15 G4 IAH Intel® Core™ i5 12500H 24gb 2tb SSD 15.6" Windows11Pro FHD Dizüstü Bilgisayar V1583FS001HTR44+WeblegelsinçantaSatıcı: Weblegelsin
23.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 23999.99 LENOVO V15 G4 Iah Intel® Core™ I5 12500H 24GB 2tb SSD 15.6" W11PRO FhdV1583FS001HTR44+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
24.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
9 24999.98