Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
19.463,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 19463.80 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT38Satıcı: BT Teknoloji
19.812,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
2 19812.32 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT38Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.166,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 20166.48 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT38Satıcı: Bt Teknoloji
20.337,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
4 20347.91 Lenovo V15 G4 Iah I5-12500H 24 GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Home 83FS001HTR BT38Satıcı: BT Teknoloji
20.452,09 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 20462.09