Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
19.249,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 19249.28 Lenovo V15 G4 IAH 83FS001HTR-BT94 i5-12500H 24 GB 512 GB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: ETDBilgisayar
20.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 20249.00 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Pro 83FS001HTR BT94Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.454,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 20454.86 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Pro 83FS001HTR BT94Satıcı: Bt Teknoloji
20.628,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 20638.72 Lenovo V15 G4 Iah I5-12500H 24 GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Pro 83FS001HTR BT94Satıcı: BT Teknoloji
20.744,54 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
5 20754.54