Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
19.249,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 19249.28 LENOVO V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83FS001HTR BT122Satıcı: ETD Bilgisayar
19.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 19500.00 Lenovo V15 G4 IAH Intel® Core™ i5 12500H 24gb 512gb SSD 15.6" Windows11Pro FHD Dizüstü Bilgisayar V1583FS001HTR42+WeblegelsinçantaSatıcı: Weblegelsin
19.739,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
3 19739.99 Lenovo V15 G4 Iah Core I5 12500H 24 GB 512 GB 15.6'' Fhd Windows 11 Pro 83FS001HTRAR49Satıcı: ARDEN TEKNOLOJİ
19.967,28 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 19977.28 LENOVO V15 G4 IAH Core i5 12500H 24 GB 512 GB 15.6'' FHD Windows 11 Pro 83FS001HTRAR49Satıcı: ARDEN-TEKNOLOJİ
20.074,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 20074.12 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83FS001HTR BT122Satıcı: BT Teknoloji
20.095,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
6 20095.60 Lenovo V15 G4 Iah Intel® Core™ I5 12500H 24Gb 512Gb Ssd 15.6" Wındows11pro Fhd Dizustu Bilgisayar V1583fs001htr42+Weblegelsıncanta 20.159,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 20159.98 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83FS001HTR BT122Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.454,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
8 20454.86 Lenovo V15 G4 Iah Intel® Core™ I5 12500H 24GB 512GB SSD 15.6" WINDOWS11PRO Fhd Dizüstü Bilgisayar V1583FS001HTR42+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
20.579,98 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
9 20589.98 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 24 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83FS001HTR BT122Satıcı: Bt Teknoloji
20.628,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
10 20638.72