Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
20.201,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 20201.42 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 40GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT33Satıcı: BT Teknoloji
20.544,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 20544.26 Lenovo V15 G4 IAH 83FS001HTR-BT89 i5-12500H 40 GB 256 GB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
20.611,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 20611.20 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 40GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT33Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.911,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 20911.61 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 40GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT33Satıcı: Bt Teknoloji
21.089,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 21099.32 Lenovo V15 G4 Iah I5-12500H 40GB 256 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Home 83FS001HTR BT33Satıcı: BT Teknoloji
21.207,76 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 21217.76