Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
21.963,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 21963.49 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 40GB 2 TBSSD 15.6" FHD Freedos 83FS001HTR BT26Satıcı: BT Teknoloji
22.292,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 22292.78 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 40GB 2 TBSSD 15.6" FHD Freedos 83FS001HTR BT26Satıcı: BT TEKNOLOJİ
22.691,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 22691.64 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 40GB 2 TBSSD 15.6" FHD Freedos 83FS001HTR BT26Satıcı: Bt Teknoloji
22.884,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
4 22894.34 Lenovo V15 G4 Iah I5-12500H 40GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Freedos 83FS001HTR BT26Satıcı: BT Teknoloji
23.012,97 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
5 23022.97 Lenovo V15 G4 Iah Core I5 12500H 40GB 2 Tbssd 15.6'' Fhd Freedos 83FS001HTRAR20Satıcı: ARDEN TEKNOLOJİ
23.394,82 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
6 23404.82 LENOVO V15 G4 IAH Core i5 12500H 40GB 2 TBSSD 15.6'' FHD FREEDOS 83FS001HTRAR20Satıcı: ARDEN-TEKNOLOJİ
23.520,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 23520.00 Lenovo V15 G4 IAH Intel® Core™ i5 12500H 40GB 2TB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar V1583FS001HTR16+WeblegelsinçantaSatıcı: Weblegelsin
24.479,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
8 24479.99 LENOVO V15 G4 Iah Intel® Core™ I5 12500H 40GB 2tb SSD 15.6" Dos FhdV1583FS001HTR16+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
25.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 25499.98