Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
23.192,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
1 23192.85 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 40GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT54Satıcı: BT Teknoloji
23.512,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 23512.67 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 40GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT54Satıcı: BT TEKNOLOJİ
23.933,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 23933.52 Lenovo V15 G4 Iah I5-12500H 40GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Home 83FS001HTR BT54Satıcı: TekDesa
24.107,02 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 24117.02 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 40GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT54Satıcı: Bt Teknoloji
24.136,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 24146.68