Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT Teknoloji
23.919,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 23919.31 Lenovo V15 G4 IAH 83FS001HTR-BT138 i5-12500H 40 GB 2 TB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji | 1 yorum
24.102,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 24102.63 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 40GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83FS001HTR BT138Satıcı: BT TEKNOLOJİ
24.347,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 24347.49 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 40GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83FS001HTR BT138Satıcı: Bt Teknoloji
24.554,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
4 24564.13 Lenovo V15 G4 Iah I5-12500H 40GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro 83FS001HTR BT138Satıcı: BT Teknoloji
24.692,24 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 24702.24 Lenovo V15 G4 Iah Core I5 12500H 40GB 2 Tbssd 15.6'' Fhd Windows 11 Pro 83FS001HTRAR60Satıcı: ARDEN TEKNOLOJİ
24.840,06 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 24850.06 LENOVO V15 G4 IAH Core i5 12500H 40GB 2 TBSSD 15.6'' FHD Windows 11 Pro 83FS001HTRAR60Satıcı: ARDEN-TEKNOLOJİ
24.972,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
7 24972.97 LENOVO V15 G4 IAH i5-12500H 40GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83FS001HTR BT138Satıcı: ETD Bilgisayar
25.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 25250.00 Lenovo V15 G4 Iah Intel® Core™ I5 12500H 40Gb 2Tb Ssd 15.6" Wındows11pro Fhd Dizustu Bilgisayar V1583fs001htr48+Weblegelsıncanta 25.439,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
9 25439.98 Lenovo V15 G4 IAH Intel® Core™ i5 12500H 40gb 2tb SSD 15.6" Windows11Pro FHD Dizüstü Bilgisayar V1583FS001HTR48+WeblegelsinçantaSatıcı: Weblegelsin
25.439,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
10 25439.99 Lenovo V15 G4 IAH 83FS001HTR-BT138 i5-12500H 40 GB 2 TB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: ETDBilgisayar
26.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 26499.00