Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
20.734,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
1 20734.14 LENOVO V15 G4 IAH i5-12500H 40GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT40Satıcı: ETD Bilgisayar
21.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 21000.00 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 40GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT40Satıcı: BT Teknoloji
21.072,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
3 21072.88 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 40GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT40Satıcı: BT TEKNOLOJİ
21.449,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
4 21449.76 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 40GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT40Satıcı: Bt Teknoloji
21.632,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
5 21642 Lenovo V15 G4 Iah I5-12500H 40GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Home 83FS001HTR BT40Satıcı: BT Teknoloji
21.753,52 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 21763.52