Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
21.143,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 21143.93 LENOVO V15 G4 IAH i5-12500H 40GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Pro 83FS001HTR BT96Satıcı: ETD Bilgisayar
21.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 21000.00 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 40GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Pro 83FS001HTR BT96Satıcı: BT Teknoloji
21.479,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 21479.51 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 40GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Pro 83FS001HTR BT96Satıcı: BT TEKNOLOJİ
21.863,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 21863.72 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 40GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Pro 83FS001HTR BT96Satıcı: Bt Teknoloji
22.049,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
5 22049.45 Lenovo V15 G4 Iah I5-12500H 40GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Pro 83FS001HTR BT96Satıcı: BT Teknoloji
22.173,33 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 22183.33 Lenovo V15 G4 IAH 83FS001HTR-BT96 i5-12500H 40 GB 512 GB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: ETDBilgisayar
22.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 22249.00