Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
17.375,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
1 17375.79 LENOVO V15 G4 IAH i5-12500H 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT35Satıcı: ETD Bilgisayar
18.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 18000.00 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT35Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.562,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 18562.29 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home 83FS001HTR BT35Satıcı: Bt Teknoloji
18.720,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
4 18730.21 Lenovo V15 G4 Iah I5-12500H 8 GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Home 83FS001HTR BT35Satıcı: BT Teknoloji
18.825,20 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 18835.2