Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
17.783,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 17783.07 LENOVO V15 G4 IAH i5-12500H 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Pro 83FS001HTR BT91Satıcı: ETD Bilgisayar
18.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 18000.00 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Pro 83FS001HTR BT91Satıcı: BT Teknoloji
18.640,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
3 18640.67 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Pro 83FS001HTR BT91Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.973,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 18973.72 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Pro 83FS001HTR BT91Satıcı: Bt Teknoloji
19.135,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 19145.11 Lenovo V15 G4 Iah I5-12500H 8 GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Pro 83FS001HTR BT91Satıcı: BT Teknoloji
19.242,45 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 19252.45 Lenovo V15 G4 IAH 83Fs001Htr Bt91 Intel Core i5 12500H 15.6" 8 GB RAM 512 GB SSD FHD W10Pro LaptopSatıcı: Bt Teknoloji
19.538,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 19538.06