Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 G5 83GW008BTX I5-13420H 16GB 512GB SSD 15.6 Fhd Freedos - 512 GB - 16 GB
Satıcı: karbiltrabzon
38.527,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 38527.44
Lenovo V15 G5 83GW008BTX i5-13420H 16GB 512GB SSD 15.6 FHD FreeDOS Satıcı: Ebrar Bilgisayar
39.003,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 39003.84
Lenovo V15 G5 83GW008BTX I5-13420H 16GB 512GB SSD 15.6 Fhd Freedos - 512 GB - 16 GB
Satıcı: SUFLYDEPO
39.381,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 39381.03
Lenovo V15 G5 83Gw008btx İ5-13420H 16Gb 512Gb Ssd 15.6 Fhd Freedos
Satıcı: EbrarBilgisayar
39.519,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 39519.00
Lenovo V15 G5 83GW008BTX i5-13420H 16GB 512GB SSD 15.6 FHD FreeDOS Satıcı: MOD TEKNOLOJİ
40.947,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 40947.43
Lenovo Nb V15 83Gw008btx I5-13420H 16Gb 512Ssd O/B 15.6 Dos
Satıcı: Netsiparis
41.572,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 41572.00
LENOVO NB V15 83GW008BTX I5-13420H 16GB 512SSD O/B 15.6 DOS Satıcı: ACF Teknoloji
52.691,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 52701
LENOVO NB V15 83GW008BTX I5-13420H 16GB 512SSD O/B 15.6 DOS Satıcı: Elimar
54.177,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
8 54177.51
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK