Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 82Yy0013tr013 Ryzen7 7730U 40Gb 512Ssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar-Cnt014
Satıcı: Teknoraks
43.814,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 43814.10
Lenovo V15 82YY0013TR013 Ryzen7 7730U 40GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT014 Satıcı: Teknoraks
45.574,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
2 45574.52
Lenovo V15 82YY0013TR013 Ryzen7 7730U 40GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT014 - 512 GB - 40 GB
Satıcı: TM-Market
46.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 46200.00
Lenovo V15 82YY0013TR013 Ryzen7 7730U 40GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT014 - 512 GB - 40 GB
Satıcı: teknoraks
47.683,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 47683.00
Lenovo V15 82Yy0013tr013 Ryzen7 7730U 40Gb 512Ssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bılgısayar-Cnt014
Satıcı: Elimar
52.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 52999.00
Lenovo V15 82YY0013TR013 Ryzen7 7730U 40GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT014 Satıcı: Elimar
52.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
6 52999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK