Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo V15 G4 IRU 83A100A5TR Laptop Fiyatları

Lenovo V15 G4 83A100A5TR i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: indirimdehepsi

33.839,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 33839.06
Lenovo V15 G4 83A100A5TR i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: penguenbilgisayar

33.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 33840.00
LENOVO V15 G4 83A100A5TR I5-13420H 16GB 512GB SSD 15.6 FHD FREEDOS NOTEBOOK

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

34.732,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 34732.39
Lenovo V15 G4 83A100a5tr İ5-13420H 16 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Dos Fhd Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: indirimdehepsi

34.856,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 34856.60
Lenovo V15 G4 IRU 83A100A5TR i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 15.6" FreeDOS K8

Satıcı: KUANTUMSANAL

35.244,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 35244.19
Lenovo V15 83A100a5tr İ5-13420H 16Gb 512Ssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

35.297,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 35297.30
Lenovo V15 83A100A5TR Intel Core i5 13420H 16GB RAM 512GB SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

35.567,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 35567.04
Lenovo V15 G4 Iru 83A100A5TR I5-13420H 16 GB 512 GB SSD UHD Graphics 15.6 Full Hd Notebook

Satıcı: indirimde | 30 yorum

35.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 35999.00
Lenovo V15 83A100A5TR i5-13420H 16GB 512SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: EbrarBilgisayar

36.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

9 36049
LENOVO V15 G4 IRU 83A100A5TR i5-13420H 16 GB 512 GB SSD UHD Graphics 15.6 Full HD Notebook

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

36.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 36039.00
Lenovo V15 83A100A5TR Intel Core i5 13420H 16GB RAM 512GB SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

36.296,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 36296.51
Lenovo V15 G4 Iru 83A100A5TR I5-13420H 16 GB 512 GB SSD UHD Graphics 15.6 Full Hd Notebook

Satıcı: Ebrar Bilgisayar | 30 yorum

37.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 37719.00
LENOVO V15 G4 83A100A5TR I5-13420H 16GB 512GB SSD 15.6 FHD FREEDOS NOTEBOOK

Satıcı: NETSİPARİS

39.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 39850.00

Lenovo V15 G4 IRU 83A100A5TR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo V15 G4 IRU 83A100A5TR Laptop Temel Özellikleri

Lenovo V15 G4 IRU 83A100A5TR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.2 mm
• Derinlik 235.8 mm
• Kalınlık 19.9 mm
• Ağırlık 1.65 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB + 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 8 GB Tümleşik + 1 Yuva
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 40 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4b
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (100 / 1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri HD 720p (Kapatılabilir)
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Pil Gücü 38.0 Wh
• Pil Özellikleri Tümleşik
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo V15 G4 IRU 83A100A5TR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.