Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 G4 Iru I7-1355U 16GB 512 GB SSD 15.6" Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83A100HXTR K4
Satıcı: ETDBilgisayar
39.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 39999.99
Lenovo V15 G4 Iru I7-1355U 16 GB 512 GB SSD Iris Xe Graphics 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83A100GPTRAT47
Satıcı: Sner Teknoloji
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 42999.00
Lenovo V15 G4 IRU i7-1355U 16 GB 512 GB SSD Iris Xe Graphics 15.6" FHD Windows 11 Pro Notebook 83A100GPTRAT47 Satıcı: Sner Teknoloji
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 42999.00
Lenovo V15 G4 IRU i7-1355U 16GB 512 GB SSD 15.6" Windows 11 Pro 83A100HXTR K4 Satıcı: Sner Teknoloji
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 42999.00
Lenovo V15 G4 IRU i7-1355U 16 GB 512 GB SSD Iris Xe Graphics 15.6" FHD Windows 11 Pro Notebook 83A100GPTRAT47 Satıcı: ATATECHBİLİŞİM
47.582,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
5 47582.38
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK