Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo V15 G4 IRU 83A100KXTR Laptop Fiyatları

Lenovo V15 G4 IRU 83A100KXTR i7-1355U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ProdosBilisim

33.652,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 33652.00
LENOVO 15.6" V15 83A100KXTR CORE i7 1355U 8GB- 512GB SSD- FDOS

Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ

33.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

2 34009
Lenovo V15 G4 IRU 83A100KXTR i7-1355U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: dualpazar

35.360,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 35360.54
Lenovo V15 G4 IRU 83A100KXTR i7-1355U 8 GB 512 GB SSD Iris Xe Graphics 15.6" Full HD Notebook

Satıcı: netsipariş

35.494,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 35494.57
Lenovo V15 83A100KXTR Intel Core I7 1355U 8gb Ram 512GB SSD 15.6" FreeDOS Notebook

Satıcı: Alışverişdünyası-Center

35.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

5 35499.00
Lenovo V15 G4 Iru 83A100kxtr İ7-1355U 8 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Dualpazar

35.660,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 35660.70
Lenovo Nb V15 83A100kxtr I7-1355U 8Gb 512Ssd O/B 15.6 Dos

Satıcı: Netsiparis

35.903,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 35903.00
Lenovo V15 G4 IRU 83A100KXTR i7-1355U 8 GB 512 GB SSD Iris Xe Graphics 15.6" Full HD Notebook

Satıcı: Tekramarket

36.749,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 36749.02
LENOVO V15 83A100KXTR Intel Core I7 1355U 8gb Ram 512GB SSD 15.6" FreeDOS Notebook

Satıcı: Tekramarket

37.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 37499.00
LENOVO V15 83A100KXTR Intel Core I7 1355U 8gb Ram 512GB SSD 15.6" FreeDOS Notebook

Satıcı: Dualpazar

37.536,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 37536.00
Lenovo Nb V15 83A100KXTR I7-1355U 8gb 512SSD O/b 15.6 Dos

Satıcı: Dualpazar

37.617,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

11 37617.60
Lenovo V15 83A100KXTR Intel Core i7 1355U 8GB RAM 512GB SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: netsiparis

37.638,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

12 37638.05
Lenovo V15 83A100KXTR Intel Core i7 1355U 8GB RAM 512GB SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: dualpazar

38.601,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

13 38601.36

Lenovo V15 G4 IRU 83A100KXTR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo V15 G4 IRU 83A100KXTR Laptop Temel Özellikleri

Lenovo V15 G4 IRU 83A100KXTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.2 mm
• Derinlik 235.8 mm
• Kalınlık 19.9 mm
• Ağırlık 1.65 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-1355U
• İşlemci Temel Frekans 3.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 8 GB Tümleşik + 1 Yuva
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 40 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4b
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (100 / 1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri HD 720p (Kapatılabilir)
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Pil Gücü 38.0 Wh
• Pil Özellikleri Tümleşik
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.3 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Lenovo V15 G4 IRU 83A100KXTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.