Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo V15 G4 IRU 83A100QMTR Laptop Fiyatları

Lenovo V15 G4 83A100QMTR Notebook, Intel Core i7-13620H İşlemci, 16GB DDR4-3200 MHz RAM, 512GB SSD M.2 PCIe NVMe, 15.6 inç FHD (1920x1080) TN Ekran, Business Black, FreeDos

Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ

35.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 35909
Lenovo V15 G4 Intel Core I7-13620H 16GB 512GB SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83A100QMTR - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Tekramarket | 2 yorum

38.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 38499.00
LENOVO V15 G4 83A100QMTR i7-13620H 16G 512G SSD 15.6 FHD FreeDos Notebook

Satıcı: Tekramarket

38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 38999.00
Lenovo V15 G4 83A100QMTR i7-13620H 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Tekramarket

40.419,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 40419.06
Lenovo V15 G4 83A100QMTR i7-13620H 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Netsiparis

43.084,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 43084.90
Lenovo V15 G4 Intel Core I7-13620H 16GB 512GB SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83A100QMTR

Satıcı: Tekramarket

43.119,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 43119.02
Lenovo V15 83A100qmtr Intel Core I7 13620H 16Gb Ram 512Gb Ssd 15.6" Freedos Notebook

Satıcı: Netsiparis

43.400,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 43400.40
Lenovo V15 G4 Intel Core I7-13620H 16GB 512GB SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83A100QMTR - 512 GB - 16 GB

Satıcı: kuralay | 2 yorum

44.742,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 44742.67
Lenovo V15 83A100qmtr Intel Core I7 13620H 16Gb Ram 512Gb Ssd 15.6" Freedos Notebook

Satıcı: Smallman

45.879,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 45879.50
LENOVO V15 G4 83A100QMTR i7-13620H 16G 512G SSD 15.6 FHD FreeDos Notebook

Satıcı: kuralay

46.493,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 46493.00
Lenovo V15 83A100Qmtr İntel Core İ7 13620H 16Gb Ram 512Gb Ssd 15.6" Freedos Notebook

Satıcı: pazareyle

46.998,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 46998.56
Lenovo V15 83A100Qmtr İntel Core İ7 13620H 16Gb Ram 512Gb Ssd 15.6" Freedos Notebook

Satıcı: Pazareyle

51.714,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

12 51714.86

Lenovo V15 G4 IRU 83A100QMTR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo V15 G4 IRU 83A100QMTR Laptop Temel Özellikleri

Lenovo V15 G4 IRU 83A100QMTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.2 mm
• Derinlik 235.8 mm
• Kalınlık 19.9 mm
• Ağırlık 1.65 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB + 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 8 GB Tümleşik + 1 Yuva
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 40 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4b
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (100 / 1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri HD 720p (Kapatılabilir)
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Pil Gücü 38.0 Wh
• Pil Özellikleri Tümleşik
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo V15 G4 IRU 83A100QMTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.