Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
LENOVO Yoga 7 2'si 1 arada Ryzen AI 7 350 32GB 1TB SSD 14" OLED 600nits FeeDOS Copilot+ PC 83JR00ADTR Satıcı: Trendyol
58.899,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 58899.05
Lenovo Yoga 7 2-in-1 14AKP10 | AMD Ryzen 7-350 | 14" WUXGA (1920x1200) OLED | AMD Radeon™ 860M Graphics | 32GB DDR5 RAM | 1TB SSD | Windows 11 Pro | Dokunmatik Ekran | 83JR00ADTR Satıcı: istanbulArena
71.249,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 71249.99
Lenovo Yoga 7 2-In-1 14AKP10 Amd Ryzen Aı 7-350 32GB 1tb SSD 14"wuxga OLED Dokunmatik Feedos Copilot 83JR00ADTR - 1 TB - 32 GB
Satıcı: qobostore
73.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 73999.00
LENOVO Yoga 7 2'si 1 arada Ryzen AI 7 350 32GB 1TB SSD 14" OLED 600nits FeeDOS Copilot+ PC 83JR00ADTR Satıcı: qobostore
74.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 74999.00
Lenovo Yoga 7 2-in-1 14AKP10 | AMD Ryzen 7-350 | 14" WUXGA (1920x1200) OLED | AMD Radeon™ 860M Graphics | 32GB DDR5 RAM | 1TB SSD | FreeDOS | Dokunmatik Ekran | 83JR00ADTR Satıcı: Sner Teknoloji
78.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
5 79009
Lenovo Yoga 7 2-In-1 14AKP10 Amd Ryzen Aı 7-350 32GB 1tb SSD 14"wuxga OLED Dokunmatik Feedos Copilot 83JR00ADTR - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
79.998,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 79998.99
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK