Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IML9 83DJ0016TR Ultra 5-125U 16 GB 512 GB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: ahidenal | 1 yorum
59.219,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 59219.06
Lenovo Yoga 7 Intel Core Ultra 5 125U 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 14" WUXGA Taşınabilir Bilgisayar 83DJ0016TR
Satıcı: Ahidenal | 11 yorum
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 59999.00
LENOVO Yoga 7 2-in-1/Intel Ultra 5 125U/16GB RAM/512GB SSD/14"/Win 11/Laptop Deniz Mavisi 83DJ0016TR Satıcı: Ahidenal
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 59999.00
LENOVO Yoga 7 2In1 Intel Core Ultra 5 125U 16Gb 512Gb SSD Integrated Intel Graphics 14" Wuxga W11 83 Satıcı: Ahidenal
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 59999.00
LENOVO Yoga 7 2-in-1/Intel Ultra 5 125U/16GB RAM/512GB SSD/14"/Win 11/Laptop Deniz Mavisi 83DJ0016TR Satıcı: Ahidenal
60.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
5 60599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK