Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Yoga Book 9 Core Ultra 7 155U-32GB-1TB SSD-13.3INC-W11 - Yok - 32 GB
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
139.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 139999.00
LENOVO Yoga Book 9 Core Ultra 7 155U-32Gb-1Tb Ssd-13.3inc-W11 Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
139.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 139999.00
Lenovo Yoga Book 9 Core Ultra 7 155U-32Gb-1Tb Ssd-13.3inc-W11 4 yorum
139.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
3 139999.00
Lenovo Yoga Book 13.3 inç Laptop 1TB SSD 32GB RAM Intel Ultra 7 155U İşlemci OLED Ekran
Satıcı: PROVİA MARKT
174.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 174500.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK