Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
17 yorum
25.498,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 25498.99 LENOVO Yoga Slim 6/Core i5-1240P/8 GB Ram/512 GB SSD/14"/Win11/Laptop Gri 82WU006YTX 25.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 25509 Lenovo Yoga Slim 6 Intel Core I5-1240p 8 Gb 512 Gb Ssd Integrated Intel Iris Xe Graphics 14" Wuxga (1920x1200) Oled 400nıts Wın11 Storm Grey Notebook 82wu006ytxSatıcı: TEKNOSA
25.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 25499.00 Lenovo Yoga Slim 6 82WU006YTX i5-1240P 8GB 512SSD 14" FullHD+ W11H Taşınabilir BilgisayarSatıcı: VFK TEKNOLOJİ
27.167,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 27167.04 LENOVO Yoga Slim 6/Core i5-1240P/8 GB Ram/512 GB SSD/14"/Win11/Laptop Gri 82WU006YTXSatıcı: VFK TEKNOLOJİ
27.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
5 27799.00 Lenovo Yoga Slim 6 82Wu006ytx İ5-1240P 8Gb 512Ssd 14" Fullhd+ W11h Tasinabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
28.212,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
6 28212.71 Lenovo Yoga Slim 6 82WU006YTX i5-1240P 8GB 512SSD 14" FullHD+ W11H Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
28.270,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 28270.08 LENOVO Yoga Slim 6 82WU006YTX i5-1240P 8GB 512SSD 14" FullHD+ W11H Taşınabilir Bilgisayar T26755Satıcı: Teknoraks
28.910,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
8 28910.00 Lenovo Yoga Slim 6 14Iap8 Intel Core İ5 1240P 8Gb 512Gb Ssd Windows 11 Home 14 Oled Tasinabilir Bilgisayar 82Wu006ytxSatıcı: indirimdehepsi
28.949,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
9 28949.04 Lenovo Yoga Slim 6 82WU006YTX i5-1240P 8 GB 512 GB SSD 14" W11H WUXGA Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
29.134,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
10 29134.00 Lenovo Yoga Slim 6 82WU006YTX i5-1240P 8GB 512SSD 14\" FullHD+ W11H Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
29.190,00 TL + Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
11 29200 Lenovo Yoga Slim 6 82WU006YTX i5-1240P 8 GB 512 GB SSD 14" W11H WUXGA Dizüstü BilgisayarSatıcı: indirimdehepsi
29.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
12 29499.00 Lenovo Yoga Slim 6 82WU006YTX i5-1240P 8 GB 512 GB SSD 14" W11H WUXGA Dizüstü BilgisayarSatıcı: mek-online
30.469,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
13 30469.03 Lenovo Yoga Slim 6 82WU006YTX i5-1240P 8GB 512SSD 14" FullHD+ W11H Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
33.322,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
14 33332.8