Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9 83CV008RTR U5-125H 16 GB 512 GB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: zenovabilisim
43.710,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 43710.00
Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9 83CV008RTR U5-125H 16 GB 512 GB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: gokturk-teknoloji
44.180,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 44180.00
Lenovo Yoga Slim 7 Ultra 5 125H 16GB/512GB 14" Wuxga W11H Notebook 83CV008RTR Satıcı: Akgünler Beyaz Eşya Day Tük Mall
46.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
3 46899.00
LENOVO Yoga Slim 7 Intel Core Ultra 5-125H 16G 512GB SSD 14" WUXGA OLED Win11 Dizüstü Bilgisayar 83CV008RTR Satıcı: AKGÜNLER BEYAZ EŞYA DAY TÜK MALL
49.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 49499.00
Lenovo Yoga Slim 7 14 inç FHD Laptop Intel Core Ultra 5 125H 16GB RAM 512GB SSD Gümüş Renk 83CV008RTR - 512 GB - 16 GB
Satıcı: AKGÜNLER BEYAZ EŞYA DAY TÜK MALL | 7 yorum
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 49999.00
Lenovo Yoga Slim 7 14 inç FHD Laptop Intel Core Ultra 5 125H 16GB RAM 512GB SSD Gümüş Renk 83CV008RTR - 512 GB - 16 GB
Satıcı: PROVİA MARKT | 7 yorum
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
6 54999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK