Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Yoga Slim 7 Core Ultra 5 125H-16Gb-512Gb Ssd-14inc-W11 34 yorum
42.299,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
1 42299.10
Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9 83CV00E4TR Ultra 5 125H 16 GB 512 GB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: gokturk-teknoloji
42.999,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
2 42999.36
Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9 83CV00E4TR Ultra 5 125H 16 GB 512 GB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: n11
43.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 43999.00
Yoga Slim 7 14ımh9 Core Ult5 125h 1.2g 14C 18T 16gb 512gb 14 Wuxga Oled GL 400n HDR P3 Integrated Graphıcs Windows 11 Notebook
45.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
51 dk önce
4 45999.00
Lenovo Yoga Slim 7/Intel Core Ultra 5 125H/16 GB Ram/512 Ssd/14" Wuxga OLED/W11/Laptop 83Cv00E4Tr
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
17 dk önce
5 46999.00
Lenovo Yoga Slim 7 83Cv00e4tr Ultra5 125H 16Gb 512Ssd 14" Wuxga W11h Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
50.648,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 50648.10
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
Asus Zenbook 14 OLED UX3407QA-QD311W
41.752,50 TL
Casper Nirvana S100.255H-BV00A-G-F
40.056,40 TL
Lenovo IdeaPad Slim 3 83K70098TR016
31.999,00 TL
Apple MacBook Neo (MHFH4TU/A)
33.981,51 TL
Lenovo ThinkPad E14 G6 21M70092TX
49.181,60 TL
Lenovo IdeaPad 5 83KR000FTR
35.879,00 TL