Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Monster Notebook | 35 yorum
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 27999.00 Monster Abra A5 V21.2.2 Intel Core i5 12450H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
28.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
2 28299.00 Monster Abra A5 V21.2.2 Intel Core I5 12450H 32 GB Ram 1 Tb SSD 6 GB Rtx 4050 Freedos 15,6" Fhd 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook | 21 yorum
28.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 28309 Monster Abra A5 V21.2.2 Intel Core i5 12450H 15.6" 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 144 Hz FreeDOS FHD Gaming LaptopSatıcı: Monster Notebook
28.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 28299.00 Monster Abra A5 V21.2.2 i5-12450H 32 GB 1 TB SSD 6 GB RTX4050 144 Hz 15.6" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: MONSTER | 7 yorum
28.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 28499.00