Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER
34.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 34399.00 Monster Abra A5 V20.2.1 Intel Core i5 13500H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
35.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 35399.00 Monster Abra A5 V20.2.1 Intel Core i5 13500H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook
35.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 35409 MONSTER Intel Core i5 13500H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 15,6" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook
35.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 35399.00 Monster Abra A5 V20.2.1 i5 13500H 15.6" 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FHD 144 Hz W11H Gaming LaptopSatıcı: Monster Notebook
35.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 35399.00