Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Monster Notebook | 82 yorum
30.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 30709 Monster Abra A5 V20.2.2 Intel Core i5 13500H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
30.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
2 30999.00 MONSTER Intel Core I5 13500h 32 Gb Ram 1 Tb Ssd 6 Gb Rtx 4050 Freedos 15,6" Fhd 144 HzSatıcı: Monster Notebook | 19 yorum
30.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 30999.00 Monster Abra A5 V20.2.2 Intel Core i5 13500H 15.6" 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX FHD 144 Hz 4050 FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: Monster Notebook
30.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 30999.00 Monster Abra A5 V20.2.2 i5-13500H 32 GB 1 TB SSD 6 GB RTX4050 144Hz 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: MONSTER | 3 yorum
31.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
5 31099.00