Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER | 2 yorum
36.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 36199.00 Monster Abra A5 V20.2.5 Intel Core i5 13500H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
37.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 37199.00 Monster Abra A5 V20.2.5 Intel Core i5 13500H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook | 2 yorum
37.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 37209 MONSTER Intel Core i5 13500H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 15,6" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook | 1 yorum
37.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
4 37199.00 Monster Abra A5 V20.2.5 i5 13500H 15.6" 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FHD 144 Hz W11H Gaming LaptopSatıcı: Monster Notebook
37.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 37199.00