Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER | 13 yorum
26.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 26799.00 Monster Abra A5 V20.2 Intel Core i5 13500H 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 28999.00 Monster Abra A5 V20.2 Intel Core i5 13500H 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook | 28 yorum
28.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 29009 MONSTER Abra A5 V20.2 Intel Core I5 13500h 16 Gb Ram 500 Gb Ssd 6 Gb Rtx 4050 Freedos 15,6" Fhd 144 HzSatıcı: Monster Notebook | 6 yorum
28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 28999.00 Monster Abra A5 V20.2 Intel Core i5 13500H 15.6" 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDOS 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook
28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 28999.00