Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER | 6 yorum
37.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 37399.00 Monster Abra A5 V20.3.2 Intel Core i7 13700H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook | 256 yorum
38.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 38909 MONSTER .2 Intel Core I7 13700h 32 Gb Ram 1 Tb Ssd 6 Gb Rtx 4050 Freedos 15,6" Fhd 144 HzSatıcı: Monster Notebook | 38 yorum
39.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
3 39199.00 Monster Abra A5 V20.3.2 i7 13700H 15.6" 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FHD 144 Hz FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: Monster Notebook
39.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 39199.00 Monster Abra A5 V20.3.2 i7-13700H 32 GB 1 TB SSD 6 GB RTX4050 15.6" Dos 144Hz Dizüstü BilgisayarSatıcı: ZEYBİLİŞİM
40.537,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 40537.65 MONSTER ABRA A5 V20.3.2 İ7-13700H 32GB/1TB/6GB RTX4050/DOS/15.6" TAŞINABİLİR BİLGİSAYARSatıcı: Gökkuşağı Bilgisayar
53.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
6 54009