Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER | 8 yorum
33.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 33999.00 MONSTER .4 Intel Core I7 13700h 16 Gb Ram 1 Tb Ssd 6 Gb Rtx 4050 Freedos 15,6" Fhd 144 HzSatıcı: Monster Notebook | 3 yorum
37.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
2 37199.00 Monster Abra A5 V20.3.4 Intel Core i7 13700H 15.6" 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDOS 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook
37.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 37199.00 Monster Abra A5 V20.3.4 Intel Core i7 13700H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook | 13 yorum
37.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 37209 Monster Abra A5 V20.3.4 Intel Core i7 13700H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
37.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
5 37699.00