Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER | 1 yorum
38.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 38899.00 MONSTER Intel Core i7 13700H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 15,6" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook
41.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 41899.00 Monster Abra A5 V20.3.5 i7 13700H 15.6" 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FHD 144 Hz W11H Gaming LaptopSatıcı: Monster Notebook
41.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 41899.00 Monster Abra A5 V20.3.5 Intel Core i7 13700H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook | 7 yorum
42.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 42909