Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER | 2 yorum
33.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 33399.00 MONSTER Abra A5 V20.3 Intel Core I7 13700h 16 Gb Ram 500 Gb Ssd 6 Gb Rtx 4050 Freedos 15,6" Fhd 144 HzSatıcı: Monster Notebook | 8 yorum
34.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 34299.00 Monster Abra A5 V20.3 i7-13700H 16 GB 500 GB SSD 6 GB RTX4050 15.6" Dos 144Hz Dizüstü BilgisayarSatıcı: turkobilisim | 2 yorum
34.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 34499.00 Monster Abra A5 V20.3 i7 13700H 15.6" 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 FHD 144 Hz FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: Monster Notebook
34.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 34599.00 Monster Abra A5 V20.3 Intel Core i7 13700H 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
34.985,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 34985.00 Monster Abra A5 V20.3 Intel Core i7 13700H 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook | 11 yorum
35.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
6 35309 Monster Abra A5 V20.3 Intel Core I7 13700h 16 Gb Ram 500 Gb Ssd 6 Gb Rtx 4050 Freedos 15,6" Fhd 144 HzSatıcı: Turko Bilişim
42.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 42000.00