Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER | 1 yorum
27.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 27699.00 MONSTER Abra A5 V20.4.1 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 15,6" FHD 144 HzSatıcı: FAST SHOPP
28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
2 28999.00 Monster Abra A5 V20.4.1 i5-12450H 16 GB 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: safakbilgisayartalha | 1 yorum
29.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 29499.00 MONSTER Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 15,6" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook
29.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
4 29699.00 Monster Abra A5 V20.4.1 Intel Core i5 12450H 15.6" 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FHD W11Home Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook
29.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 29699.00 Monster Abra A5 V20.4.1 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: SAFAKBİLGİSAYARTALHA
31.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 31509