Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Monster Notebook | 256 yorum
30.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 30509 Monster Abra A5 V20.4.2 Intel Core i5 12450H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
31.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 31099.00 Monster Abra A5 V20.4.2 Intel Core i5 12450H 15.6" 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FHD FreeDOS Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook
31.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 31099.00 Monster Abra A5 V20.4.2 i5-12450H 32 GB 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 15.6" FHD Freedos Dizüstü BilgisayarSatıcı: MONSTER | 3 yorum
31.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 31199.00 MONSTER Intel Core i5 12450H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 15,6" FHD 144 HzSatıcı: Buy It
32.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 32899.00 Monster Abra A5 V20.4.2 i5-12450H 32 GB 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 15.6" FHD Freedos Dizüstü BilgisayarSatıcı: emrebilism45
34.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 34999.00