Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER
26.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 26699.00 MONSTER Abra A5 V20.4.3 Intel Core i5 12450H 16 GBRAM 500GB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 15,6" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook
28.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
2 28699.00 Monster Abra A5 V20.4.3 Intel Core i5 12450H 15.6" 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 FHD W11Home Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook
28.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 28699.00 Monster Abra A5 V20.4.3 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
36.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 36999.00 Monster Abra A5 V20.4.3 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook | 1 yorum
36.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 37009