Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Monster Notebook
32.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 32899.00 Monster Abra A5 V20.4.5 Intel Core i5 12450H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: SAFAKBİLGİSAYARTALHA | 9 yorum
33.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 33509 Monster Abra A5 V20.4.5 Intel Core i5 12450H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
34.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 34199.00 MONSTER Intel Core i5 12450H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 15,6" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook | 2 yorum
34.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
4 34199.00 Monster Abra A5 V20.4.5 i5-12450H 32 GB 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 15.6" FHD W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: MONSTER
35.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 35299.00